top of page

BREAKFAST. FOOD. COCKTAIL.

Leziz kruvasanlar ve gerçek Fansız kahvaltımızla başlayan gün dünya mutfağıyla devam etsin; mixology kokteyllerimizle günün 18 saati -Fuente’de- keyif sizin.

unnamed-1.jpg

manzarasında değil, kenarında

Copy of Untitled Design.png

biz kimiz

Hareketli marinanın rıhtım ve iskeleleri arasında yer alan Fuente, İspanyolca kaynak anlamına geliyor. Kaynağımız tam da burası. İlhamımızı aldığımız yer, deryaya çok yakın bir yer. İsmimizi var eden bu kaynak, Fuente’nin varoluş hikayesinin başlangıcı…

Deniz kenarındaki eşsiz manzarası, bohem ambiyansı, farklı sunumları ve sıra dışı lezzetleriyle Fuente, misafirlerine günün her anı deneyim kazandırmak ve marinanın güzelliğine olan takdiri yansıtmak için burada.

İşletmeciliğini Çağıner Bombatepe’nin üstlendiği Fuente; rafine zevklere hitap eden, günün her saatine özel lezzetleri barındıran, tüm ambiyanslara uygun iyi müzikle kendinizi ödüllendireceğiniz bir mekan olarak kurgulandı.

Fuente, bir restorandan çok daha fazlası ve marinanın etkileyiciliği için derin bir takdiri paylaşan topluluğun parçası olabileceğiniz bir yer. Üstelik 4 mevsim!

Lezzetin, farklılığın, deneyimin kaynağı Fuente’ye hoş geldiniz. 

Ekran Resmi 2022-08-18 11.28.28.png
bottom of page